Аксесуар DreamScience додасть швидкості будь-якій поїздці

Поїздки на велосипеді, скейтборді, лижах, роликах або будь-якому іншому спортивному транспорті зможуть стати ще екстремальнішими. У цьому допоможе ручний пропелер компанії DreamScience. З його допомогою по рівній дорозі можна розігнатися до 80 км/год, не докладаючи жодних зусиль.

Автором цього ручного рушія для спортсменів є засновник DreamScience доктор наук Адам Конторет. Ідея його створення у нього з’явилася після чергового польоту на параплані. Він подумав, що варто було б замінити великий двигун за спиною на щось більш компактне, і почав розробляти власний рушій.

Останній створений прототип аксесуара DreamScience використовує для розгону спортсмена чотири електромотори, які обертають повітряні гвинти. Вони розвивають сумарну тягу понад 445 ньютонів. При цьому споживання становить 700 ампер при напрузі в 55 вольт, що вимагає великого літій-іонного акумулятора, який кріпиться в рюкзаку на грудях атлета. Зате гаджет здатний розігнати спортсмена до швидкості 80 км/год.

Поки що розробка DreamScience є прототипом і недоступна у вільному продажу. Однак творці оцінюють, що коли вона з’явиться на полицях магазинів, купити такий рушій можна буде за ціною від $5 тис. до $10 тис.

Популярні записи: