Аналітики спрогнозували, звідки людство братиме 50% своєї електрики у 2050 році

Людство отримуватиме майже 50% електрики з відновлюваних джерел, прогнозують аналітики Bloomberg New Energy Finance.

Найближчі 30 років у світовій енергетиці відбудуться корінні зміни. До 2050 року людство отримуватиме майже 50% електрики з відновлюваних джерел, прогнозують аналітики Bloomberg New Energy Finance. Такі зрушення в енергетиці стануть можливими завдяки суттєвому здешевленню акумуляторів.

Сьогодні, за словами аналітиків, розвиток відновлюваних джерел енергії, таких як сонячні панелі та вітрогенератори, стримує відсутність оптимального рішення для зберігання вироблених кіловатів. Поштовх до розвитку відновлюваних джерел енергії надасть здешевлення батарей. З 2010 року ціна літій-іонних акумуляторів уже впала на 80%. Звіт також говорить, що на 71% впаде ціна виготовлення сонячних панелей. Вартість інсталяції вітрогенератора в цей же період знизиться на 58%.

Серед традиційних джерел енергії найбільше знизиться використання вугілля. У Bloomberg очікують, що його частка до 2050 року впаде з 38% до 11%.

Загалом аналітики очікують, що інвестиції у відновлювані джерела енергії з 2018 до 2050 років складуть $11,5 трильйонів. Близько $8,4 трлн цієї суми отримають сонячна та вітрогенерація, а $1,5 трлн нададуть іншим джерелам, таким як гідро- та атомна енергетика.

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я