Apple для заміни акумулятора в iPhone надсилає 40 кг обладнання

Щоб подати заявку на самостійний ремонт свого смартфона необхідно спершу довести кілька речей. Перша - що телефон ремонтує його власник, увівши IMEI. Друга - що власник прочитав інструкції з ремонту. В якості підтвердження необхідно ввести шестизначний код.

Apple нещодавно оголосила про запуск програми самостійного ремонту iPhone, що породило ентузіазм у багатьох експертів. Однак на практиці ця програма виявилася не такою зручною, як очікувалося. Деякі експерти висловлюють думку, що так Apple хоче відвадити користувачів від самостійного ремонту, адже ця компанія всіляко бореться проти права на ремонт.

Журналіст видання The Verge скористався пропозицією Apple та замовив необхідні компоненти для заміни батареї в його iPhone Mini. Чоловік очікував, що Apple надішле йому невеликий набір викруток, пінцет, пластиковий шкребок. Натомість, компанія надіслала йому інструментів на загальну вагу у майже 40 кг.

Щоб подати заявку на самостійний ремонт свого смартфона необхідно спершу довести кілька речей. Перша – що телефон ремонтує його власник, увівши IMEI. Друга – що власник прочитав інструкції з ремонту. В якості підтвердження необхідно ввести шестизначний код.

До переліку обладнання, наприклад, увійшов професійний стенд Apple для нагрівання айфону. У комплекті також були викрутки – телефон Apple потребує три види викруток. Але ці викрутки не мали магнітного наконечника, тому гвинти вислизали.

Інструкція по ремонту айфона також пропонувала пінцетом видалити залишки клею по краям рами. Але в комплекті його не було.

Ще Apple надіслала спеціальний прес для рівномірної установки нової батареї. Але цю процедуру цілком можна виконати, розгладивши її пальцями.

Наступним кроком було використання пресу, який закриває розібраний айфон. Але, пише журналіст, це не допомогло йому встановити екран рівно.

Попри оригінальну батарею та професійний інструмент айфон видав помилку. Це відома проблема сучасних айфонів – у них не можна просто замінити елемент, необхідно прописати його серійний номер в прошивці.

Вирішувати цю проблему пропонується дзвінком в сторонню логістичну компанію Apple, які віддалено виконають прошивку серійного номера в пам’ять айфона. Для цього потрібний комп’ютер з інтернетом.

Фінальний цінник за самостійну заміну батареї на айфоні виявився наступним:

– $69 за батарею. Це стандартна ціна у Apple Store.

– $49 за аренду інструментів протягом тижня.

– $1200 депозиту, який компанія забере у випадку пошкодження інструментів, якщо не повернути їх протягом тижня після отримання.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я