Apple йде в кінотеатри: компанія хоче продавати фільми на «великому екрані»

За чутками, Apple поки що не змогла зрозуміти, як розповсюджувати свої фільми в кінотеатрах.

Apple планує щорічно витрачати 1 мільярд доларів на показ своїх фільмів Apple TV Plus у кінотеатрах. Ці фільми й надалі будуть доступні в службі потокового стримінгу Apple TV Plus. А присутність у кінотеатрах має допомогти Apple також продавати підписки на цю свою службу.

Кажуть, що Apple хоче спробувати повторити свій успіх із CODA — фільмом, який отримав премію «Оскар» за найкращий фільм у 2022 році. CODA взяли на кінофестивалі «Санденс» за рекордні 25 мільйонів доларів, перш ніж отримати обмежений прокат у кінотеатрах і транслювати онлайн.

Bloomberg повідомляє, що Apple вже звернулася до кіностудій у спробі створити партнерство, завдяки якому лише цього року в кінотеатрах з’явиться кілька фільмів. Деякі з них включають відомі імена у сфері розваг, зокрема Мартін Скорсезе та його «Вбивці квіткового місяця» з Леонардо Ді Капріо в головній ролі. Вважається, що «Наполеон» Рідлі Скотта також претендує на показ у кінотеатрах.

За чутками, Apple поки що не змогла зрозуміти, як розповсюджувати свої фільми в кінотеатрах. «Компанія не має внутрішнього досвіду, щоб випускати фільми в тисячах кінотеатрів по всьому світу одночасно, тому вона звернулася до сторонніх дистриб’юторів», – йдеться у звіті Bloomberg.

У звіті додається, що Apple має укласти угоду, яка покриватиме комісію за розповсюдження та маркетингові бюджети — такі бюджети можуть досягати 100 мільйонів доларів або більше.

Хоча деякі фільми Apple TV Plus уже показали в кінотеатрах, вони роблять це лише для того, щоб переконатися, що їх можна буде розглянути для отримання нагород в кіносфері. Цей новий поштовх, здається, є іншим підходом, який спрямований на підвищення обізнаності про потокову службу Apple.

«Хоча Apple погодилася на покази в кінотеатрах, щоб догодити талантам і переграти конкурентів у проектах, компанія також розглядає кінотеатри як спосіб підвищити обізнаність про свою послугу потокового передавання TV+», — додається у звіті.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я