Субота, 20 Квітня, 2024

Apple рекламує падіння iPhone зі стола

Компанія Apple випустила нову рекламу свого айфона, яку оглядачі сприйняли як натяк на непотрібність захисного чохла для iPhone. Усе тому, що телефон у цьому короткому ролику падає зі столу без захисної оболонки. А напис в кінці стверджує: «Розслабся, це айфон».

Скло Apple Ceramic Shield, яке застосовується в сучасних «яблучних» телефонах міцніше, ніж у попередніх поколінь. Воно, за даними компанії, забезпечує в чотири рази кращий захист від падінь, ніж скло попередніх iPhone.

Айфони є дорогими гаджетами для багатьох, особливо зважаючи, що ціни на iPhone підскочили на 15 відсотків з 2016 року. Оскільки типовий ремонт телефону коштує близько 500 доларів США, багато користувачів цих смартфонів використовують чохли, щоб зменшити ймовірність розбити скляний екран чи скляну задню поверхню. Чохол також допомагає вберегти девайс від подряпин, збільшуючи його вартість при продажу на вторинному ринку.

Однак багато хто вважає, що неприйнятно ховати дизайнерську естетику сучасних тонких телефонів за незграбними чохлами. На їхню думку ті, хто використовує чохол, позбавляють себе насолоди від зовнішності мобільника, а також роблять його менш зручним.

Експерт ІТ-порталу ZDNet Кріс Матіщик привітав нову рекламу Apple, сказавши, що воно допомагає відучити споживачів від «неестетичної» та «антиестетичної поведінки», дозволяючи повністю показати естетику iPhone. У статті 2016 року Матіщик порівняв поміщення iPhone у чохол із походом у тризірковий ресторан Michelin, а потім приправляти страви кетчупом.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися