Автомобіль Apple з’явиться вже в 2019 році

У Мережі поширюються чутки, що Apple працює над фірмовим автомобілем. Про це говорить багато фактів: активний пошук фахівців з автопрому, натяки головного дизайнера Джоні Айва. Проект «яблучного» авто отримав кодове ім’я Titan, а плани були такі, що Apple покаже авто в 2020 році. Але тепер у Купертіно вирішили поквапитися та виготовити новинку до 2019 року.

Як запевняє WSJ, команда співробітників, що працюють над Project Titan, зараз налічує 600 осіб. А щоб вони встигли до 2019 року, додатково компанія шукає ще 1200 осіб.

В основу автомобіля «яблучної» компанії ляже гібридний автомобіль BMW i3. Глава корпорації Apple Тім Кук та інші керівники влітку зустрічалися з представниками BMW у Лейпцигу і відвідали виробничу лінію цього транспортного засобу, проте пізніше джерела повідомили, що компаніям домовитися не вдалося.

Таємничий автомобіль «яблучної» компанії являтиме собою електромобіль, однак він не буде повністю автономним.

У WSJ підкреслюють, що Apple планує працювати над автомобілем не за давно сформованими умовами цього ринку, а застосує той самий підхід, що і з уже наявними iPhone, iPad та іншими гаджетами. Вона зробить акцент на акумуляторах, датчиках і тісній інтеграції апаратної й програмної частин.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я