Бюджетники не найпопулярніші, ринок захопили смартфони по $400

Внесок Samsung в загальний обсяг прибутку постачальників стільникових апаратів склав 22,3%.

Сучасні флагмани вже дійшли ціни у $1000, і в цьому немає чогось дивного, адже користувачі самі бажають платити. За даними аналітиків Counterpoint Technology Market Research, світовим ринком смартфонів правлять преміум-гаджети. У другому кварталі нинішнього року практично 80% сумарного прибутку забезпечили смартфони, середня оптова вартість яких перевищує $400.

смартфони

На такі пристрої, за оцінками експертів, в квітні–червні довелося 79,3% від загального прибутку. У лідера світового ринку за кількістю проданих апаратів — компанії Samsung — прибуток від реалізації гаджетів вартістю понад $400 виявилася на рівні 66,4% від загального обсягу. А результат Apple, яка знаходиться на другому місці головних постачальників, склав 96,0%

Хоча на частку Apple довелося 65,1 % від загального прибутку, в штучному вираженні «яблучна» компанія зайняла лише близько 9% світового ринку мобільних телефонів. Внесок Samsung в загальний обсяг прибутку постачальників стільникових апаратів склав 22,3%. Ще 4,1% припало на смартфони Huawei. Далі йдуть Oppo і Vivo з результатом відповідно 4,0% та 3,0%.

У минулому кварталі, як зазначає Counterpoint Technology Market Research, загальний прибуток постачальників смартфонів скоротився приблизно на 10% порівняно з аналогічним періодом минулого року.