Середа, 28 Лютого, 2024

Чим можна замінити Chrome: 4 альтернативи

Якщо запитати пересічного користувача про популярні браузери, відповідь, швидше за все, обмежиться Chrome та Firefox. Це монополіст онлайнового світу та його найближчий конкурент. Але у світі існують й інші альтернативи. Ось п’ять пропозицій, які можуть замінити Google Chrome на вашому ПК.

Tor Browser 6.0

tor_browser_logo

Tor – це браузер, який гарантує безпеку і приватність під час інтернет-серфінгу. Для цього він підключається до сайтів не через пряме з’єднання, а через серію проміжних точок. Завдяки цьому стає складно відстежити початкового відправника.

Vivaldi

vivaldi-browser-native-window-decorations-linux

Можливо, ви пам’ятаєте «стару добру» Opera 12 на двигуні Presto. Той браузер був універсальним веб-комбайном, який можна було налаштувати під будь-які потреби. Частина розробників тієї Opera сформувала власну компанію та почала займатися Vivaldi. Він також розвивається в напрямку функціональності та налаштувань.

Min

min-browser-750x490

Розробники Min спробували додати браузерам інтелекту. Його панель пошуку дозволяє миттєво отримати відповіді на питання. Також у цього браузера є «розумна» система управління вкладками: вона затемнює ті вкладки, на які ви не дивилися протягом певного часу, дозволяє переглядати всі вкладки в одному списку і розподіляти їх на різні групи. Крім цих можливостей, є вбудована опція блокування реклами з правом вибору. А якщо швидкість підключення до інтернету низька, можна заблокувати скрипти і зображення, завдяки чому сайти завантажуватимуться швидше.

Ghost Browser

used-by-screenshot

Ghost Browser дозволяє виділити сховища cookie в марковані кольором вкладки. Завдяки цьому на одні й ті ж самі сайти можна заходити під різними обліковими записами. Це корисно для тих, хто тісно працює з онлайном: розробникам, дизайнерам, SMM-никам тощо.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися