Неділя, 19 Травня, 2024

Цього року Windows 10 отримає найбільше оновлення за всю свою історію

У мережі з’явилася інформація, що Windows 10 цього року отримає найбільше оновлення з моменту свого випуску. Після нього ОС буде значно відрізнятися від звичного. Апдейт носить кодову назву Sun Valley.

Головним нововведенням стане перероблений інтерфейс операційної системи. Інформацію про роботу в цьому напрямку з’являлася невеликими порціями вже досить давно. Наприклад, вікна стануть округлими. Значна кількість елементів змінить своє місце розташування і «переїде» з «Панелі завдань» у «Центр повідомлень».

Ще користувачі отримають можливість більш тонко налаштовувати зовнішній вигляд системи. Можна буде конфігурувати індивідуальний вигляд меню «Пуск». Доступно буде кілька опцій: у традиційному стилі, схожому на Windows 10x.

Коли саме варто чекати на цей великий апдейт, поки невідомо. За попередньою інформацією, реліз може відбутися в рамках Windows 10 October 2021 Update (21h2) у жовтні цього року.

Радикальне оновлення зовнішності Windows 10 є одним з кроків Microsoft із повернення її статусу. Останні роки компанія не вважала її пріоритетним продуктом і акцентувала зусилля на інших напрямках. Однак на початку січня 2021 року Microsoft опублікувала вакансію, в якій використала фразу «Windows повернулася».

Багато з нововведень Windows 10 буде доступно в її версії Windows 10X, розрахованій на двоекранні та доступні пристрої.

Microsoft уже не заробляє такі, як раніше, гроші на Windows. Сьогодні головні прибутки компанії генерують хмарні сервіси Azure. З’явилися навіть думки, що Microsoft може відмовитися від Windows на користь Linux.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися