П’ятниця, 23 Лютого, 2024

Додатком можна «розігнати» яксравість MacBook з 500 до 1600 ніт

Власники ноутбука MacBook Pro  2021 та дисплея Pro Display XDR можуть майже втричі підвищити яскравість екранів цих девайсів. Експериментальний додаток Lunar дозволяє також встановити яскравість менше мінімального рівня, що додає зручності при роботі в темряві.

Розробник програми каже, що його утиліта контролює реальну яскравість будь-якого екрану на девайсі Apple, навіть пристроїв на її власних процесорах Apple Silicon.

Для цього, на відміну від іншого програмного забезпечення, яке лише імітує зміну яскравості, додаючи чорне накладення на екран, Lunar використовує DDC (Display Data Channel) для надсилання команд. Серед таких команд – встановити яскравість на 30% або перемикати вхід на HDMI 2 безпосередньо на монітор.

Так вдається забезпечити передачу кольору ближче до реальності, споживати менше енергії та мінімізувати ефект мерехтіння підсвічування.

Режим синхронізації передає функцію адаптивної яскравості MacBook на всі зовнішні монітори. Щоразу, коли macOS адаптує дисплей MacBook за допомогою вбудованого датчика зовнішнього освітлення, Lunar синхронізує це налаштування з усіма підключеними зовнішніми моніторами. Синхронізація також працює з налаштуваннями, зробленими за допомогою сенсорної панелі або клавіш яскравості.

В платній версії додатку доступна функція XDR Brightness, з якою яскравість MacBook Pro 2021 та Pro Display XDR можна збільшити до 1600 ніт, тоді як максимальний рівень стандартної macOS – 500 ніт.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися