П’ятниця, 12 Липня, 2024

Додатки Android можна буде завантажувати частинами з Google Play

Google запускає механізм Google Play App Install Optimization, який покликаний пришвидшити встановлення та запуск додатків на смартфонах Android. Після активації цієї опції програми встановлюватимуться в телефон частинами.

Google Play App Install Optimization збирає інформацію про те, якими функціями того чи іншого додатка користуються юзери в першу чергу. Саме ці функції отримають пріоритет під час завантаження додатка.

Стандартний механізм розповсюдження програм на Android – повнофункціональний додаток в одному пакеті APK. Встановлення такого великого пакета вимагає додаткового часу та місця в пам’яті телефона.

Оптимізація встановлення програм з Google Play буде завантажувати другорядні функції додатків вже після того, як користувач зайде в програму та спробує ними скористатися.

Функція App Install Optimization ще не запущена, але вже є офіційна документації з її роботи. Для її активації необхідно зайти у свій акаунт Google Play, відкрити меню цього магазину та перейти в його налаштування. Там знаходитиметься вимикач функції App Install Optimization.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися