П’ятниця, 14 Червня, 2024

Формули Excel названо найпопулярнішою мовою програмування

Поки JavaScript, Python, Java, PHP, C++ та інші мови програмування б’ються за звання найпопулярніших, їх випередили формули Excel. Microsoft назвала їх найпопулярнішою мовою програмування.

«Формули Excel є найпопулярнішою мовою програмування, але їм не вистачало одного базового принципу в програмуванні – можливості використовувати мову формул для створення власних функцій», – розповіли в Microsoft.

Нова опція називається LAMBDA і дозволить створювати власні функції на основі формул Excel. Також можна буде використовувати динамічні масиви та широкий набір типів даних. Однак сподіватися на зручне візуальне середовище програмування не варто – працювати передбачається в інструменті Name Manager.

Також у користувачів Excel з’явиться можливість використовувати рекурсію. Це використання функціями самих себе.

Excel уже дозволяє створювати власні функції, але для цього потрібно знати сторонню мову програмування, наприклад, JavaScript.

В останній редакції рейтингу популярності мов програмування, що публікується компанією TIOBE Software, мова Python зайняла друге місце (уперше за всю історію ведення рейтингу), а мова С піднялася на перше місце, витіснивши мову Java, яка рік тому займала позицію лідера. Індекс популярності TIOBE будує свої висновки на основі аналізу статистики пошукових запитів в таких системах, як Google, Google Blogs, Yahoo!, Wikipedia, MSN, YouTube, Bing, Amazon і Baidu.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися