До 2020 року майже 25% підтримки виконуватимуть чат-боти

За словами аналітиків, такі віртуальні помічники допомагають вирішувати питання на веб-сайтах, мобільних додатках, месенджерах та соціальних мережах

Кожне четверте ваше звернення до служби підтримки у 2020 році обслуговуватиме штучний інтелект. При тому, що у 2017 році ця цифра складала менше 2%, стверджують у Gartner. За їхніми підрахунками, більше половини компаній уже інвестують у віртуальних асистентів обслуговування.

За словами аналітиків, такі віртуальні помічники допомагають вирішувати питання на веб-сайтах, мобільних додатках, месенджерах та соціальних мережах. Запровадження штучного інтелекту замість живої людини при спілкуванні по аудіо, текстовому чаті або електронній пошті дозволить фірмам заощаджувати до 70%. При цьому користувачам більше подобається взаємодіяти віртуальним асистентом – рівень їхньої задоволеності зростає на 33%.

У Gartner кажуть, що гарний віртуальний асистент з обслуговування надає не лише інформацію. Він збагачує враження користувача, а також допомагає йому пройти увесь процес взаємодії.