Неділя, 25 Лютого, 2024

Google пояснила, як цифровий зум у Pixel 3 не погіршує якість

У Google в телефонах Pixel 3 показали те, що раніше вважалося майже неможливим: цифровий зум без суттєвого погіршення якості фотографії. Сучасні телефони на подібне не спроможні, а зум без втрати якості можливий лише в тих апаратах, які мають дві камери, причому друга повинна бути з телеоб’єктивом.

Смартфони Pixel 3 оснащені одинарною камерою. Інші телефони з одинарною камерою можуть наближати об’єкти в кадрі, але при цьому суттєво втрачається якість знімку, який стає нечітким. Це цифровий зум, який можна якісніше виконати на ПК у фоторедакторі.

Функція цифрового зуму від Google називається Super-Res Zoom і використовує технологію Google Rapid and Accurate Image Super Resolution (RAISR). Вона базується на можливостях спеціального процесора обробки зображень Pixel Visual Core, яким оснащувалися торішні смартфони Pixel 2. RAISR може підвищити чіткість об’єктів, але не здатна відновити деталі у високій роздільній здатності.

Опція Super-Res Zoom відновлює відсутні на знімку деталі, використовуючи природнє тремтіння рук користувача. Смартфон робить багато кадрів, які через це тремтіння виходять трохи різними. Програмний алгоритм аналізує їх та «зшиває» в один знімок хорошої якості. Функція працює, навіть якщо смартфон зафіксувати на штативі, оскільки для її роботи достатньо навіть невеликих мікропереміщень.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися