Субота, 20 Квітня, 2024

Google хоче зрозуміти, що таке «абсолютно здорова людина»

У лікарів є професійний жарт: немає здорових людей, є ті, яких недостатньо обстежили. У ньому є доля істини, і Google хоче зрозуміти – що ж таке насправді здорова людина. Її дослідницький підрозділ Google X запустив новий проект Baseline Study, який повинен встановити параметри ідеального здоров’я.

Для цього фахівці хочуть створити базу даних з тисяч зразків генів і молекулярних структур різних людей, що дасть їм змогу побудувати «карту» абсолютно здорової людини. Початковим джерелом інформації стануть 175 добровольців, а трохи пізніше компанія додасть ще тисячі нових зразків.

Команда проекту буде збирати величезну кількість інформації, яка, на думку авторів, допоможе в майбутньому визначати захворювання за взятим зразком завдяки його характерному шаблону. Останні фахівці сподіваються отримати після обробки всієї інформації від тисяч добровольців.

Автори проекту впевнені, що Baseline Study допоможе не тільки зрозуміти, як краще лікувати те або інше захворювання та чим воно обумовлено, але і запобігати його появі профілактичними методами.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися