Понеділок, 11 Грудня, 2023

HTC може повернути слайдер HTC Dream

Надзвичайно успішна презентація ностальгічної розкладачки Motorola Razr показала компанії HTC, яке диво може допомогти їй повернутися на ринок смартфонів, звідки вона вже майже зникла. Директор креативного підрозділу HTC Дою Бемфорд запитав днями в користувачів, який старий апарат HTC хочуть повернути користувачі. Уже з’явилися чутки, що це може бути класичний HTC Dream.

В офіційному Twitter-акаунті топ-менеджера користувачі почали пропонувати апарати, які подобаються їм найбільше. Серед варіантів були HTC Desire, HTC One S та HTC One (M7). У цілому якогось єдиного переможця не помітно.

Насправді HTC може готувати інший класичний апарат HTC Dream, вважають експерти Slashgear. Вибір цього пристрою пояснюється тим, що це перший смартфон на Android. Він продавався ексклюзивно в мережі американського оператора і тому для багатьох відомий як T-Mobile G1. Попри високу «сирість» операційної системи Android 1, цей апарат був надзвичайно успішним: кількість попередніх замовлень втричі перевищила прогноз. За півроку лише в США продали 1 млн цих смартфонів.

HTC Dream являє собою горизонтальний слайдер, який у розкладеному стані відкриває доступ до фізичної QWERTY-клавіатури. У закритому стані користувачеві, окрім сенсорного екрана, також був доступний трекбол. Розміри випущеного у 2008 році девайсу складають 117,7х55,7х17,1 мм, вага – 158 грамів. Він працював під управлінням Android 1.0, яку з часом оновили до Android 1.6. Апаратна частина мала процесор Qualcomm MSM7201Aз тактовою частотою 528 МГц, 192 МБ оперативної та 256 МБ флеш-пам’яті. Екран був 3,2 дюйма, 320х480 пікселів, камера – на 3,2 мегапікселя з автофокусом. Девайс підтримував microSD до 16 ГБ та мав акумулятор на 1150 мА·год. Заблокована під оператора версія HTC Dream з контрактом на два роки коштувала $179, розблокована – $400.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися