Субота, 22 Червня, 2024

Як через пошук Google Картинки отримати у своїй квартирі тигра в повний розмір

Пошук зображень Google Картинки може показати знайдених тварин не лише на екрані монітора. Використавши телефон з підтримкою функції доповненої реальності, можна перенести звірів у реальний світ, наприклад, у свою квартиру. Функція лише з’явилася, але в ній таким чином вже можна подивитися тигра, лева, гігантську панду, ротвейлера, вовка та кількох інших.

Для використання нової можливості візьміть смартфон Android чи iPhone з підтримкою програмного пакету ARKit. У пошуку зображень Google Картинки почніть шукати якусь тварину. Якщо вона доступна в доповненій реальності, на екрані з’явиться блок з інформацією та анімоване зображення із запрошенням подивитися на тварину в повний розмір.

Тапніть клавішу «Переглянути у 3D» (View in 3D), і сайт виведе анімовану тварину на екран. Якщо клацнути на кнопку доповненої реальності AR, смартфон перейде в режим доповненої реальності. Цей крок може тривати кілька хвилин, під час якого на екрані з’являтимуться інструкції. Наприкінці система зробить скриншот із віртуальною твариною у реальному помешканні.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися