Неділя, 16 Червня, 2024

Ігрові монітори опанували 1000 Гц з новою панеллю від TCL

120 герц? Дитячі речі. 240? Мінімальний ріень. Кіберспортивні гравці обирають надшвидкі ігрові монітори з частотою 300 Гц, краще 500 Гц. Але нова панель TCL робить ці цифри надзвичайно повільними. На конференції Display Week компанія продемонструвала РК-дисплей з частотою 1000 Гц.

Деталі про нову технологію відображення скупі. Панель 4K була помічена на виставковому майданчику Blur Busters і опублікована в їх профілі X. Відповідно до запису, це справді РК-панель, і побачити її дебют із такою високою роздільною здатністю є незвичним. Зазвичай надшвидкісні панелі починаються з 1080p, перш ніж розширюватися до вищої роздільної здатності.

Оскільки це дисплей для виставок і, імовірно, прототип апаратного забезпечення, неможливо сказати, скільки часу знадобиться, щоб фактично перетворити його на серійні РК-панелі, які можна побачити в продажу.

Наразі на ринку немає відеокарт, які могли б справді виводити відеосигнал формату 1000 Гц, 4K. Найновіші та найпотужніші графічні процесори використовують HDMI 2.1a та DisplayPort 2.1, які, можливо, мають достатню технічну пропускну здатність, щоб досягти такої потужності за допомогою стиснення, але, ймовірно, їх потрібно трохи налаштувати, щоб це сталося.

І, звісно, потрібен графічний процесор та ігровий комп’ютер, здатний відтворювати 1000 кадрів на секунду в грі, щоб зробити це практичним.

Як зазначає Blur Busters, технології OLED швидко наздоганяють РК-дисплеї за швидкістю. Очікується, що вони з’являться на ринку з частотою 1000 Гц десь у 2027 році.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися