iOS 13 симулюватиме погляд в очі при відеодзвінках

Власники iPhone XS та XS Max при використанні FaceTime зможуть активувати опцію «Корекція уваги FaceTime»

Погляд в очі завжди сприймався як досить персональна річ, але з відеодзвінками на сучасних гаджетах дуже складно одночасно дивитися на співрозмовника та дивитися йому прямо в очі. Адже співрозмовник знаходиться на екрані, а дивитися йому в очі потрібно через камеру. У iOS 13 вирішили цю проблему, почавши симулювати погляд в очі при відеодзвінках.

При використанні відеодзвінків FaceTime співрозмовники зазвичай виглядають так, ніби вони дивляться кудись убік. Так здається, бо погляд направлений на екран, а не в камеру.

Власники iPhone XS та XS Max при використанні FaceTime зможуть активувати опцію «Корекція уваги FaceTime». Система маніпулюватиме зображенням так, щоб здавалося, ніби співрозмовник дивиться вам прямо в очі. Насправді співрозмовник продовжуватиме дивитися убік на свій екран, а зображення виправлятиме «на льоту» операційна система.

Для роботи нової функції використовується програмний пакет Apple ARKit, що створили для доповненої реальності. Операційна система будує карту обличчя користувача, і самостійно налаштовує позицію його очей. Помітити маніпуляцію можна, якщо алгоритмам ускладнити роботу, одягнувши, наприклад, окуляри. У цьому випадку стануть помітні зони спотворення зображення.

Поки не зрозуміло, чи дозволить Apple використовувати цю функцію на інших своїх смартфонах. Також невідомо чи працюватиме вона в групових дзвінках. Власники сумісних iPhone зможуть скористатися нею уже наступного тижня, коли для них стане доступна публічна бета-версія iOS 13.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я