iPhone почне виявляти автомобільні аварії і автоматично телефонуватиме рятувальникам

Виявлення аварій використовує дані датчиків, вбудованих в пристрої Apple, включаючи акселерометр

Починаючи з наступного року користувачі iPhone, що потрапили в автомобільну аварію, зможуть автоматично набирати 911. Ця функція безпеки також запланована для Apple Watches, очікуваних у 2022 році, пише The Wall Street Journal.

Виявлення аварій використовує дані датчиків, вбудованих в пристрої Apple, включаючи акселерометр. Визначення ДТП відбувається шляхом вимірювання раптового стрибка прискорення при ударі.

Ця функція стане останнім кроком Apple і її конкурентів по використанню технології датчиків руху для вбудовування функцій безпеки в свої пристрої.

Кілька років тому Apple представила функцію виявлення падіння у своїх смарт-годинниках. Вона визначає, коли користувачі сильно впали, і набирає 911, якщо вони не відповідають на повідомлення з питанням, чи все з ними в порядку. Цього року компанія додала функцію в новітню версію своєї операційної системи iPhone, яка оцінює стійкість користувачів при ходьбі.

За словами експертів, терміни появи нової функції можуть змінитися, або Apple може відмовитися від її випуску.

Минулого року Apple тестувала функцію виявлення аварій, збираючи дані, якими анонімно ділилися користувачі iPhone і Apple Watch. Продукти Apple вже виявили понад 10 мільйонів передбачуваних зіткнень з транспортними засобами, з яких понад 50 000 включали дзвінок в 911.

Apple використовує дані про виклик 911 для підвищення точності свого алгоритму виявлення аварій, оскільки екстрений виклик, пов’язаний з підозрою на зіткнення, дає Apple більше впевненості в тому, що це дійсно автомобільна аварія.

Apple не буде першою компанією, яка випустить функцію виявлення ДТП для своїх смартфонів. Google додав таку функцію в свій смартфон Pixel в 2019 році. Ряд додатків в App Store від Apple також пропонують автоматичне виявлення автомобільних аварій, яке, за їхніми словами, можливо за допомогою штучного інтелекту і відстеження місця розташування.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я