Як перенести WhatsApp на новий смартфон

Пам'ятайте, що повідомлення про оплату та історія дзвінків не передаються на новий пристрій, тільки повідомлення і більшість типів контенту

При переході на новий телефон можна перенести на нього історію комунікації у месенджері WhatsApp. Вони не імпортуються автоматично на новий девайс. Це необхідно зробити вручну. За допомогою декількох простих кроків легко забезпечити правильну передачу всіх повідомлень, зображень і мультимедіа на новий пристрій. Навіть при переході з iPhone на  Android.

Пам’ятайте, що повідомлення про оплату та історія дзвінків не передаються на новий пристрій, тільки повідомлення і більшість типів контенту (зображення, відео, аудіоповідомлення).

Перенесення WhatsApp на Android

WhatsApp на смартфонах Android використовує Google Диск для автоматичного резервного копіювання. Дані прив’язані до номера телефону та облікового запису Google, на якому вони були створені, тому важливо пам’ятати про ці деталі. Ця функція спрощує передачу чатів, але щоб уникнути втрати повідомлень вкрай важливо зробити деякі кроки.

Залежно від поточних налаштувань резервне копіювання може бути відключено або налаштовано на щотижневий або щомісячний графік. Щоб переконатися, що на вашому новому телефоні будуть всі останні повідомлення, виконайте резервне копіювання вручну:

Для ручного створення резервної копії WhatsApp натисніть кнопку з трьома точками ?. Виберіть Налаштування і натисніть Чати. Перейдіть в резервну копію чатів і натисніть кнопку “Створити резервну копію”.

Не забудьте спочатку перевірити опцію «Включити відео», в іншому випадку в резервній копії будуть тільки повідомлення і фотографії.

Коли всі повідомлення зі старого телефону збережені на Google Диску, можна приступити до налаштування нового мобільного телефону.

Cпочатку зареєструйте той самий номер телефону та обліковий запис Google на новому пристрої. Щоб уникнути несподіванок, краще підключитися до точки доступу Wi-Fi замість стільникової передачі даних.

Після першого відкриття WhatsApp на новому смартфоні додаток запитає, чи хочете ви відновити повідомлення і мультимедіа, збережені в акаунті Google. Підтвердьте, і всі повідомлення та інші файли почнуть завантажуватися у фоновому режимі. Залежно від кількості файлів це може зайняти деякий час.

Перенесення WhatsApp на iPhone

Кроки резервного копіювання практично однакові для власників iPhone, основна відмінність полягає в тому, що чати зберігаються в онлайн-сховище облікового запису iCloud замість Google Диска.

Для запуску резервування натисніть Налаштування і виберіть Чати. Перейдіть в Резервну копію чату та встановіть прапорець Увімкнути відео, а потім натисніть «Створити резервну копію зараз».

При налаштуванні нового iPhone не забудьте використовувати той же ідентифікатор Apple ID, що і на старому телефоні. Також включіть iCloud Drive, і вкажіть той же номер телефону, який використовувався раніше.

Під час першого запуску WhatsApp повинен запитати, чи хочете ви відновити повідомлення та мультимедіа, збережені в резервній копії . Підтвердіть і дочекайтеся автоматичної синхронізації даних.

Резервне копіювання чатів WhatsApp вручну

Дані WhatsApp можна резервувати локально на телефонах Android. Виконайте ті ж дії, що описані вище і файл, завантажений на Google Диск, також зберігається в локальному сховищі смартфона.

Для доступу до резервної копії на старому телефоні відкрийте файловий менеджер і перейдіть в папку WhatsApp. Це може бути, наприклад, шлях Внутрішнє сховище > Android > Media > com.WhatsApp.

Відкрийте підпапку бази даних і виберіть останній файл, в імені якого є msgstore.db.crypt.

На новому телефоні у внутрішній пам’яті також створіть папку, як і на старому телефоні. Передайте резервний файл будь-яким методом на новий телефон і запишіть його у цю папку.

Як перенести чати WhatsApp з iPhone на Android

Телефони з Android 12 можуть отримати чати WhatsApp з iPhone. Для цього потрібен лише кабель Lightning to USB-C.

Перш ніж спробувати цю функцію, переконайтеся, що WhatsApp оновлений на обох пристроях і що додаток нового телефону зареєстровано на той же номер телефону, що і на старому iPhone.

Процедура виконується під час початкової настройки Android, тому відновити повідомлення WhatsApp в існуючій установці Android неможливо. Якщо Android вже налаштовано, його потрібно скинути до заводських налаштувань.

Під час налаштування Android підключіть обидва телефони за допомогою кабелю Lightning-USB. І дотримуйтесь інструкцій на екрані.

Коли відображається QR-код для передачі чатів WhatsApp, відскануйте код за допомогою камери iPhone. Якщо сканування завершиться невдало, відкрийте WhatsApp на iPhone, потім натисніть “Налаштування” > “Чати” > “Перемістити чати на Android”. Натисніть “Пуск” на iPhone і дочекайтеся передачі файлу.

Після налаштування нового телефону Android встановіть і відкрийте WhatsApp. Увійдіть, використовуючи той же номер телефону з iPhone. Натисніть Імпорт після того, як WhatsApp виявить передану резервну копію.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я