Середа, 29 Травня, 2024

«Кишеньковий» павербанк зарядить електромобіль на 32 км пробігу

Для електромобілів створили павербанк, який можна назвати «кишеньковим». В кишеню джинсів чи рюкзак він не вміститься, але його завжди можна возити з собою в багажнику авто. А за потреби – перенести додому чи на роботу для заряджання.

Портативний акумулятор ZipCharge Go EV є компактним та легким (за мірилом електромобілів) блоком живлення з сучасним дизайном та інтелектуальними функціями. Він схожий на валізу на коліщатках і приблизно такого ж розміру. Він поставляється з висувною ручкою і колесами, щоб його можна було відносно легко переносити туди, де припаркований розряджений електромобіль.

Ємність акумуляторів ZipCharge Go забезпечує дальність пробігу електромобіля до 32 км. Час заряджання електроавто складе близько 30 хвилин.

Вбудований комунікаційний модуль підтримує інтелектуальну зарядку і пропонує інші корисні функції, такі як оновлення по повітрю, віддалена діагностика і технологія відстеження. Двонаправлений інвертор змінного і постійного струму також перетворює Go в накопичувач енергії, і коли він не використовується, він зможе продавати енергію назад в мережу в години пік.

Користувачі зможуть керувати своїм зарядним пристроєм віддалено за допомогою програми, а вбудований штучний інтелект дозволить ZipCharge вивчати схеми зарядки користувача. Таким чином, будуть запропоновані рекомендації, що дозволяють оптимізувати зарядку в неробочий час.

ZipCharge також націлена на те, щоб зробити свій зарядний пристрій Go максимально екологічним і екологічним, тому зовнішня оболонка блоку живлення буде виготовлена з переробленого пластику. Мета компанії полягає в тому, щоб в кінцевому підсумку виготовити всі свої зарядні пристрої з перероблених матеріалів.

Зарядний пристрій Go EV можна буде купити за один початковий внесок (ціна поки не розголошується) або за щомісячною підпискою, яка буде коштувати близько 66 доларів США на місяць. ZipCharge планує поставити перші пристрої в четвертому кварталі 2022 року.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися