П’ятниця, 8 Грудня, 2023

Microsoft дозволила встановлювати Windows 11 на старі ПК

Microsoft пом’якшила свої вимоги щодо встановлення Windows 11. Якщо раніше компанія обіцяла протидіяти установці ОС на несумісні ПК, тепер вона дозволила встановлювати ОС на старі комп’ютери.

Суворий контроль за апаратним забезпеченням ПК під час інсталяції Windows 11 залишиться. Але з ним стикнуться лише ті, хто оновлюється з Windows 10 до Windows 11 через систему Windows Update.

При звичайній установці Windows 11 через зліпок в форматі ISO точна відповідність апаратним вимогам контролюватися не буде.

Пом’якшення перевірки відповідності апаратного забезпечення призначене, за словами Microsoft, головним чином для компаній. Так вони зможуть оцінити Windows 1. Також ентузіасти зможуть встановити нову ОС на свій старий ПК. Однак компанія не гарантує сумісність драйверів та загальну стабільність системи. Microsoft не буде рекомендувати чи рекламувати таку можливість установки Windows 11.

Microsoft раніше оголосила, що Windows 11 вимагає процесор Intel не старше восьмого покоління. За новими правилами підходить комп’ютер з будь-яким 64-бітним двоядерним процесором та частотою 1 ГГц. Також ОС вимагає 4 ГБ оперативної пам’яті та 64 ГБ дискового накопичувача.

Процесори AMD Zen першого покоління офіційно не будуть підтримуватися Windows 11. У своєму блозі Microsoft написала, що таке рішення прийнято після ретельного аналізу цих процесорів разом з AMD. У компанії наводять, що ПК з цими процесорами мають на 52% більше збоїв ядра. Пристрої на базі рекомендованих компонентів 99,8% часу працюють нормально.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися