Середа, 29 Травня, 2024

Microsoft хоче запустити Xbox на смартфонах для конкуренції з Google і Apple

Після значних інвестицій у свій ігровий підрозділ, з нещодавнім придбанням Activision Blizzard включно, компанія Microsoft нещодавно натякнула на магазин ігор Xbox для мобільних пристроїв. Цей магазин явно конкуруватиме з Google і Apple.

Філ Спенсер, керівник відділу відеоігор Xbox, поділився думкою про те, як вони зосереджені на варіантах монетизації мобільної Xbox під час інтерв’ю на конвенції коміксів CCXP у Сан-Паулу, Бразилія.

Видання Bloomberg було першим, хто повідомив про коментарі Філа Спенсера на з’їзді, де Спенсер наголосив на значних ринках Game Pass у Південній Америці, зокрема в Бразилії та Перу. Він підкреслив, що «Бразилія є лідером у багатьох тенденціях, які ми спостерігаємо в усьому світі», і підкреслив намір Microsoft посилити свою мобільну присутність у регіоні.

Корпорація Майкрософт раніше натякала на потенційний запуск магазину мобільних ігор Xbox. Цей крок може сколихнути простір мобільних ігор.

У зв’язку з нещодавніми спробами розширити свій ігровий підрозділ, коментарі Спенсера свідчать про те, що припущення навколо магазину мобільних ігор Xbox можуть незабаром матеріалізуватися.

Спенсер повідомив, що мобільна стратегія Microsoft активно розробляється, залучаючи спільні зусилля не лише всередині компанії, але й через обговорення із зовнішніми партнерами.

Керівник утримався від надання конкретних дат запуску, але запевнив Bloomberg: «Я не думаю, що це через кілька років».

Вплив Microsoft на ігрову індустрію незаперечний. Останніми роками ми стали свідками значних придбань деяких найбільших і найуспішніших ігрових студій. У 2021 році Microsoft домовилася з Zenimax Media, материнською компанією Bethesda Softworks, уклавши угоду на 7,5 мільярдів доларів, отримавши такі ігри, як The Elder Scrolls і Fallout, під егідою Microsoft.

Лише в жовтні цього року Microsoft завершила угоду на 68 мільярдів доларів щодо придбання Activision Blizzard, видавця, що стоїть за Call of Duty, якому також належить студія King, виробник Candy Crush.

Вражаюча кількість ігор «під крилом» Microsoft включає творіння від таких відомих студій, як Mojang Studios, 343 Industries і Treyarch. Однак, незважаючи на ці помітні придбання, Microsoft ще не демонструє зростання в секторі мобільних ігор.

Нещодавнє придбання Activision знаменує собою ключовий момент для Microsoft, спонукаючи оновити увагу до її стратегії мобільних ігор. У минулорічному прес-релізі підкреслювалося, що придбання Activision прискорить зростання ігрового бізнесу Microsoft на мобільних, ПК і консолях.  Microsoft підкреслює, що мобільні пристрої є одним із найбільших сегментів ігор, «майже 95% усіх гравців у всьому світі насолоджуються іграми на мобільних пристроях».

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися