Понеділок, 15 Квітня, 2024

Microsoft заблокує аксесуари для Xbox з 12 листопада

Ви купили для своєї Xbox чудовий геймпад стороннього виробника чи якийсь інший аксесуар? З 12 листопада ці аксесуари перестануть працювати. Microsoft запроваджує нову політику Xbox, яка блокує використання сторонніх аксесуарів, показуючи користувачам помилку 0x82d60002.

З 12 листопада 2023 року Microsoft більше не дозволятиме використовувати неавторизовані аксесуари сторонніх розробників зі своїми консолями Xbox.

Деякі гравці уже повідомляють про появу такого сповіщення, яке відображається на Xbox під час підключення неавторизованих аксесуарів. У цьому сповіщенні вказана дата, коли їх аксесуари будуть заблоковані з «помилкою 0x82d60002».

Xbox радить повернути аксесуар і натомість звернутися до списку авторизованих продуктів на веб-сайті: «Щоб отримати допомогу щодо повернення, зверніться до магазину, звідки його було надано, або зверніться до виробника. Щоб переглянути авторизовані аксесуари, перейдіть на сторінку www.xbox.com/accessories. (0x82d60002).»

Повідомлення про блокування відображається в останній прошивці консолі. За чутками, блокування може бути пов’язано з розширенням програми Microsoft для схвалених сторонніх бездротових контролерів Xbox. Зараз більшість сторонніх контролерів Xbox є дротовими.

Один із популярних сторонніх виробників аксесуарів, компанія Brook Gaming, уже відреагувала на проблеми «Нещодавно. ми отримали відгуки гравців щодо цих продуктів під час використання їх на консолях Xbox (остання версія ОС 10.0.25398.2266) під час онлайн-ігор. Може з’явитися повідомлення про помилку: «Підключений аксесуар не авторизований». Ми глибоко вибачаємося за будь-які незручності, які це може спричинити вам. Команда інженерів Brook повністю віддана розробці рішення для підтримки якості та функціональності продукту. Повірте, ми докладемо всіх зусиль для пошуку потенційних рішень. Щойно будуть доступні подальші оновлення. ми негайно повідомимо вас через наші офіційні платформи спільноти».

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися