Мозаїка замість моноброви, вирізів та висувних модулів: що чекає на фронтальну камеру

На початковій стадії, каже інсайдер, технологія камер під екраном буде недосконалою

Відомий мережевий інформатор під ніком Ice Universe, який часто ділиться ексклюзивною інформацією про новинки мобільної індустрії, повідомив про наступний етап розвитку фронтальних камер смартфонів. Вони хочуть заховатися під дисплей, а проміжним кроком на цьому шляху стане мозаїка.

У бажанні збільшити площу дисплея кілька років тому Apple в iPhone X запустила новий тренд – екран з вирізом, який ще називають монобровою. Багатьом таке дизайнерське рішення не сподобалося, але індустрія його підхопила. Згодом вендори почали експериментувати, зменшуючи моноброву до краплеподібного вирізу або залишаючи отвір в екрані. Також деякі виробники перенесли фронтальну камеру на висувний модуль.

Усі ці варіанти мають свої недоліки, тому виробники вже давно намагаються перенести фронтальну камеру безпосередньо під екран. Ice Universe стверджує, що цього року ми побачимо багато моделей телефонів, у яких буде мозаїка з пропущених пікселів в екрані. Це дозволить створити вікно для проходження світла до фронтальної камери.

На початковій стадії, каже інсайдер, технологія камер під екраном буде недосконалою, у результаті чого місце на дисплеї, під яким розташовується датчик зображення, буде виділятися на фоні інших частин екрана.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я