Неділя, 23 Червня, 2024

Вінниця та Дніпропетровськ пробігли на сотні тисяч гривень

Цими вихідними жителі та гості Вінниці та Дніпропетровська бігали не лише для свого здоров’я, але й для допомоги хворим дітлахам. Спільними зусиллями вони зібрали майже 200 тис. грн, які використають на придбання кардіологічного обладнання для місцевих лікарень та пропагування здорового способу життя.

У Вінниці цієї суботи на пробіг зібралося 4200 учасників, які стартували на площі Незалежності. Вони внесли 132 024 гривень, які організатори передадуть Вінницькій міській клінічній лікарні «Центр матері та дитини». А у Дніпропетровську сума зібраних під час заходу коштів склала 66 695 гривень. Їх надали 4738 небайдужих жителів. Їхні гроші підуть на потреби Дитячої клінічної лікарні №2, для якої куплять сучасний аналізатор крові для вчасної діагностики серцевих захворювань.

Сам пробіг проходив у групах за віком та спортивною підготовкою. Окремо організатори виділили корпоративні команди бігунів. У Дніпропетровську команду «МТС Україна» представили співробітники Дніпропетровського центру обслуговування абонентів. Найкращі бігуни у кожній із категорій отримали від МТС дизайнерські футболки «Українці – круті перці».

Крім безпосередньо участі у спортивній програмі, для учасників та гостей пробігів «З вірою в серці» організатори підготували цікаві розважальні заходи та подарунки. Це зробило благодійний захід не лише гарною можливістю долучитися до доброї справи, а й весело та пізнавально провести вихідний день з родиною.

Наступними містами проведення благодійних марафонів стануть:

  • Херсон – 21 вересня, 13:00, площа Свободи;
  • Кременчук – 27 вересня, 10:30, площа Перемоги;
  • Львів – 28 вересня, 13:00, площа біля Оперного театру.

Долучаючись до спільного благодійного проекту «Пробіг з вірою в серці», заснованого компанією «Данон» та підтриманого партнерами «Нутриція Україна», «МиксАрт», «Наше Радіо», «Українська Біржа Благодійності» та «Відкриті серця України», «МТС Україна» розширює рамки благодійних ініціатив у медицині, зокрема, проекту «Добра справа у подарунок», який передбачає фінансування операцій дітям з вродженою вадою серця та захворюваннями очей.

1 коментар

Comments are closed.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися