Субота, 13 Липня, 2024

OPPO анонсував моноокуляри доповненої реальності – Air Glass

Air Glass позиціонується як моноокуляри aR (assisted Reality або допоміжна реальність). Користувач може керувати OPPO Air Glass за допомогою дотику, голосу, рухів голови та рук. Дисплей може демонструвати повідомлення безпосередньо перед очима користувача.

OPPO Air Glass

За словами розробників, OPPO Air Glass важить менше ніж 30 г і є одним із найлегших моноклевих пристроїв, тож їх можна носити так само, як і звичайні окуляри. Пристій має забезпечувати чітке зображення у приміщенні і на вулиці.

«Основою дисплея OPPO Air Glass є розроблений OPPO мікропроєктор Spark — одна з найкомпактніших проєкційних систем у галузі. Її розмір становить лише 0,5 куб. см, що приблизно дорівнює кавовому зерну. Проєктор оснащений металевим корпусом СNC зі скляним модулем об’єктива для кращого розсіювання тепла та стабільності. Spark живиться від ультрасучасного світлодіода Micro LED, який має яскравість до 3 мільйонів ніт», – говориться в офіційному релізі компанії.

Характеристики OPPO Air Glass

OPPO Air Glass використовують спеціально виготовлений оптичний дифракційний хвилевід, який підтримує два режими роботи дисплея: із 16 та 256 градаціями яскравості. Це дає змогу досягти показників яскравості до 1400 ніт. З обох боків хвилевід покритий двома шарами сапфірового скла, що забезпечує захист із покращеною прозорістю.

Характеристики OPPO Air Glass

Окуляри орієнтовані на якомога більшу кількість людей, зокрема й на користувачів із порушеннями рефракції, як-от короткозорість і гіперметропія. Новинка має два типи оправи: сріблясту напівоправу та чорну повну оправу, щоб краще задовольнити користувачів, яким потрібні коригувальні окуляри. Обидва кольори доступні у двох розмірах.

Читайте також: Apple Glass відображатиме картинку безпосередньо на сітківці

OPPO Air Glass можна керувати за допомогою застосунка Smart Glass на OPPO Watch 2 чи будь-якому смартфоні OPPO з версією ColorOS 11 і вище. Гаджет підтримує чотири методи взаємодії: дотик, голос, рухи рук і голови.

OPPO Air Glass

Коли Air Glass підключені до OPPO Watch 2, власники гаджета можуть використовувати рухи рук для підтвердження, скасування та перемикання програм. Крім того, окулярам доступний новий спосіб взаємодії: вони розпізнають рухи голови. Так, плавне кивання або похитування головою може відкривати та, відповідно, закривати сповіщення.
OPPO Air Glass оснащені різними застосунками. Зокрема, і розробленими OPPO, як-от «Погода», «Календар», «Здоров’я», «Телесуфлер», «Переклад» і «Навігація».

Наприклад, функція «Переклад» допоможе спілкуватися з іноземцями. Після створення пари з пристроєм розмова одного користувача автоматично перекладається мовою співрозмовника, а потім відображається на дисплеї Air Glass іншого користувача. Наразі окуляри підтримують двосторонній китайсько-англійський переклад, а невдовзі з’являться китайсько-японський і китайсько-корейський.

Ще одним інноваційним способом використання Air Glass є Teleprompter («Телесуфлер»). За допомогою адаптивного текстового дисплея ця функція полегшить виступи із презентаціями та зі сцени.

OPPO також співпрацює з Baidu, щоб налаштувати нові програми, як-от Baidu Walk & Bike Navigation («Навігація для велосипеда та прогулянок») і Explore Nearby («Дослідження місцевості довкола»). За допомогою функції «Навігація» користувачі зможуть отримувати інструкції щодо подорожі пішки чи на велосипеді. А Explore Nearby пропонуватиме інформацію про найближчі магазини й цікаві пам’ятки, беручи до уваги місцезнаходження користувача.

Доступність на ринку

Окуляри з’являться на ринку материкового Китаю в першому кварталі 2022 року. Пристрій буде доступний у двох кольорах: чорному та білому, а також матиме два види кастомізованих оправ.

Подивитись презентацію на OPPO INNO DAY 2021 можна за посиланням https://youtu.be/PlFNq8ozXD8

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися