Останнє оновлення для AirPods Pro вимикає функцію подавлення шумів

Іронічно, що прошивка 2C54 покращує звучання і точність басів.

Apple зламала навушники AirPods Pro своїм черговим оновленням. Цей аксесуар, що коштує як смартфон, після встановлення апдейту втрачає важливу функцію подавлення шуму.

Проблемна прошивка має версію 2C54. При переході на неї якість роботи системи шумозаглушення значно знижується. Особливо погано зменшуються частоти в басовому діапазоні. Через це навушники вже не можуть так само якісно боротися із, наприклад, гулом літака або автобуса. До апдейту навушники справлялися з таким завданням.

Іронічно, що прошивка 2C54 покращує звучання і точність басів.

Зараз Apple припинила поширення апдейту та готує нову виправлену версію.

Аналітики оцінюють, що у 2017-му Apple продала 15 млн AirPods за ціною $150. Це принесло фірмі $2,25 млрд. Але вже у 2018 році користувачі купили 35 млн цих девайсів, що дало $5,25 млрд прибутку. У 2019 році цифра склала 60 млн штук, при цьому ціна на друге покоління зросла до $250. Навіть якщо перше та друге покоління продаються порівну, прибуток від них складає $12 млрд.

Бізнес Apple Airpods цікавий інвесторам, і його оцінюють у $60 млрд. Це більше, ніж сукупна вартість деяких великих технокомпаній, наприклад, Spotify, Twitter, Snap, Shopify.

Експерти очікують, що ринок AirPods ще має багато вільного місця, адже вони продаються на рівні 110 млн штук на рік. При цьому загальна база власників iPhone у світі становить 900 млн.

За чутками, у 2020 році для AirPods можуть випустити операційну систему з можливістю інсталяції додатків. Деякі компанії, такі як TTYL та Yac, уже начебто розробляють свої додатки для цих навушників.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я