Понеділок, 24 Червня, 2024

Харківське метро сказало «Алло!»

Харків’янам та гостям вже не потрібно хвилюватися, що при користуванні місцевим підземним транспортом вони залишаться без зв’язку. МТС запустив його на Салтівській лінії Харківського метрополітену. І одночасно з цим оператор відкрив першу у світі повноцінну мобільну бібліотеку в метро.

Пасажирам восьми станцій Салтівської лінії метро стали доступними такі ж сервіси мобільного зв’язку, як і абонентам МТС на поверхні, з мобільним інтернетом включно. До кінця цього року «МТС Україна» планує забезпечити покриття на Олексіївській та Холодногірсько-Заводській лініях метрополітену.

Мобільна мережа «МТС Україна» в харківській підземці побудована на сучасному обладнанні ізраїльської фірми Corning MobileAccess LTD. Дане обладнання має великий ресурс ємності, забезпечує абонентам в метро всі сервіси технології 2G (GSM, EDGE/GPRS) і готове до впровадження 3G.

Окрім можливості користуватися в метро мобільним зв’язком від «МТС Україна», жителі Харкова та гості міста отримали від оператора подарунок – першу у світі повноцінну мобільну бібліотеку в метро. Вона розташована в холі станції метро Пушкінська, і її читачем зможе стати кожен, у кого є смартфон або планшет. Детальніше про роботу в ній читайте в наших попередніх матеріалах.

У «Мобільній бібліотеці» подано понад півтисячі книжок українською, російською та англійською мовами. Це відомі твори різних жанрів, серед яких класика і сучасна література зарубіжних та українських авторів.

 

1 коментар

Comments are closed.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися