П’ятниця, 21 Червня, 2024

Пам’ятник Стіву Джобсу зруйнували через Тіма Кука

Гості та мешканці Санкт-Петербурга тепер не зможуть дізнатися у двометрового iPhone про життя засновника Apple Стіва Джобса. Його демонтували через приватні зізнання Тіма Кука – нинішнього директора Apple, передає Lenta.ru.

Меморіал імені Стіва Джобса в Санкт-Петербурзі

Пам’ятник Стіву Джобсу у вигляді гігантського телефона iPhone 4 встановили у січні минулого року в технопарку науково-дослідного університету інформаційних технологій Санкт-Петербурга за ініціативою компанії «Західно-Європейський фінансовий союз». Меморіал був обладнаний сенсорним інтерактивним дисплеєм діагоналлю 42 дюйми, на який виводилася інформація про засновника Apple.

На зворотній стороні меморіала знаходився QR-код, який вів на присвячений Джобсу сайт. При цьому якщо перед зчитуванням коду авторизуватися у мережі Wi-Fi, яку надає пам’ятник, тоді при замість сайту система запропонує завантажити мобільну програму, яка дозволяла «поспілкуватися» з Джобсом.

Меморіал у Санкт-Петербурзі був не єдиною пам’яткою, яка присвячена Стіву Джобсу. Ще одна встановлена в Одесі (вулиця Новосільського, 74/76), і хоча вона не інтерактивна, проте вона була першою у СНД та другою у світі. Цей пам’ятник виконаний у вигляді людської долоні із зображенням яблука всередині.  Автором твору став Кирило Максименко – випускник Державної академії технічного регулювання якості, яка і запропонувала встановити пам’ятник у 2012 році.

Найперший у світі меморіал імені Джобса встановили у 2011 році в Будапешті. Це бронзова статуя у повний зріст, яка розміщена біля входу в штаб-квартиру програмного виробника Graphisoft – він став її ініціатором.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися