Неділя, 16 Червня, 2024

Підсумки Google Allo та Duo: вони не потрібні

У вересні Google з помпою запустив новий месенджер Allo, а трохи раніше компанія випустила додаток для відеодзвінків Duo. Перший обіцяв віртуального помічника та шифрування, а другий – зручність роботи, як у Facetime.


allo-m-1

За перший тиждень після виходу обидва додатки рахували інсталяції мільйонами. Наприклад, Allo в цей час завантажили 5 млн разів, а Duo – більше 10 млн разів. Однак повідомлення Google у вересні про успіхи своїх месенджерів було останнім.
Сьогодні, через два місяці потому, додаток Allo знаходиться нижче 200 місця в Google Play. Трохи краще йдуть справи у Duo, який «плаває» між 100 і 150 позиціями в Google Play.

Google Allo був би черговим з десятків типових месенджерів, якби не вбудований «штучний інтелект» у вигляді помічника Google Assistant. Він є поліпшеною версією асистента Google Now, і з ним можна листуватися, ставити йому питання і грати в ігри. Огляд цього додатка читайте в матеріалі «Розумний» Алло: огляд месенджера від Google».
Додаток для відеодзвінків Duo замінить наявний Hangouts для деяких користувачів. Наскільки якісний зв’язок він надає порівняно зі Skype та Viber, можна прочитати в огляді «У кого відеозв’язок кращий: Google Duo проти Viber та Skype».

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися