Посилання у Google стали чорними

Пошук Google може сильно змінити свій зовнішній вигляд. Це станеться, якщо виявляться успішними результати тестування, що проходить прямо зараз. Починаючи з 8 травня Google проводить експеримент, замінивши для деяких користувачів колір посилань у результатах пошуку зі звичних синіх на чорні.

Тестування передбачає, що частина користувачів за одними і тими же пошуковими запитами отримує результати із синіми посиланнями, а частина – із чорними. Фахівці пошуковика потім порівняють ефективність нового кольору, тобто як часто користувачі переходять за рекламними оголошеннями та за знайденими результатами.

Такі тести маленьких змін в дизайні Google проводить періодично. Одним із найвідоміших був вибір кольору для текстової реклами в пошті Gmail. Тоді компанія Google вибирала із 40 відтінків синього. Директор британського підрозділу Google сказав, що так вдалося визначити відтінки, по яких користувачі клацають найчастіше. «Ми з’ясували, що по більш багряному відтінку синього переходять частіше, ніж по зеленому відтінку синього, – каже він. – З огляду на масштаби нашого бізнесу, це принесло нам додатково $200 млн доходів від реклами в рік».