Про що пишуть 17 грудня

Гендиректор «МТС Україна»: «Vodafone цікавить можливість інвестицій в український ринок»
Генеральний директор «МТС Україна» Іван Золочевський розповів в інтерв’ю «Капіталу», чому інвестиції в 3G можуть не окупитися, які варіанти залучення західних партнерів в український бізнес зараз обговорюються і чому в Україні не скоро з’явиться 4G.

Ще один «вбивця» iPhone 6
Компанія Huawei представила флагманський смартфон Honor 6 Plus. На презентації побував кореспондент «Газети.Ru», який переконався, що головною особливістю пристрою стала нова подвійна камера, а в цілому пристрій позиціонується як конкурент iPhone 6 Plus.

Огляд ігрового ноутбука ASUS ROG G751JY
У тестовій лабораторії 3DNews розглядали ASUS ROG G751JY – один з найпотужніших ігрових ноутбуків ASUS. Як і годиться флагману, всередині нього встановлено потужний процесор і найбільш потужний відеоадаптер: NVIDIA GeForce GTX 980M

Огляд мережевого сховища QNAP HS-251
NAS – це не тільки «скарбничка» всіляких даних, але і повноцінний мультимедійний комбайн, який, наприклад, можна безпосередньо підключити до телевізора. У цьому ви зможете самостійно переконатися, познайомившись в огляді Ferra.ru з мініатюрним сервером під назвою HS-251, виробленим найвідомішою тайванською компанією QNAP.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я