Project Atlas от EA зітре межі між ПК і консолями

Не так давно Microsoft показала свій Project xCloud, і слідом за нею подібну розробку анонсували в Electronic Arts. Судячи з усього, EA робить ставку на єдине ігрове середовище, в якому немає різниці, яку платформу використовує геймер.

Робоча назва розробки EA – Project Atlas. У першу чергу вона орієнтована на ігри-сервіси, в яких учасники можуть вільно спілкуватися і грати. Техдиректор компанії Кен Мосс вважає, що за такими іграми майбутнє, але для їхнього розвитку потрібна розвинена соціальна мережа, яка передбачає спілкування, об’єднання в групи, можливість ділитися контентом, надійну систему захисту особистої інформації і машинне навчання.

Project Atlas – це система серверів, на яких обробляється інформація і передається на пристрій клієнта у вигляді зображення. Тобто користувач отримує контрольоване відео, для якого потужність пристрою не є вирішальним фактором. Така мережа дозволяє подолати різницю «заліза» топових ПК і консолей.

Крім того, в «Атлас» планується впровадити просунутий АІ, який поліпшить поведінку НПС і може бути використаний як гейм-коментатор або, наприклад, композитор. За словами Мосса, АІ довів своє вміння писати і виконувати музику, тому в найближчому майбутньому кожна ігрова сцена буде супроводжуватися динамічною і неповторною композицією, яка змінює елементи залежно від обстановки.

Штучний інтелект допоможе і при створенні нового контенту. За допомогою нього творці модів і гейм-дизайнери зможуть за кілька секунд створити елементи ландшафту або оточення, разом з горами, ріками й лісами. В «Атласі» знайдеться місце і стримерам, і модерам, і дизайнерам. У «хмарі» можна створювати цілі платформи для модифікації ігор, а в перспективі навіть повноцінний ринок, за допомогою якого одні геймери будуть пропонувати свій контент іншим.

Project Atlas працюватиме на Frostbite, і для його створення вже залучено більше тисячі працівників самої EA, допомогу в розробці надають і партнерські компанії.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я