Субота, 25 Травня, 2024

Рекламний трейлер комп’ютерної гри Everything може отримати «Оскар»

Проморолик до симулятора Everything може ввійти в історію. Адже це рекламне відео стало претендентом на одну з найбажаніших нагород в кіномистецтві – «Оскар». Подібна ситуація в історії нагород кіноакадемії відбулася вперше.

Everything

Комп’ютерні ігри сьогодні вийшли за межі забавок для любителів та стали всепланетним культурним явищем. Ці забавки для багатьох перетворилися на роботу, з них проводять кіберзмагання з мільйонами глядачів. Наступний крок у популяризації комп’ютерних ігор може зробити симулятор Everything.

Рекламний трейлер цього конструктора життя триває 11 хвилин та показує, як різні форми живих організмів пов’язані між собою. До візуального ряду автори додали міркування відомого британського філософа Алана Уоттса. Сам ролик показує все розмаїття життя, яке можна досягнути в цій грі.

Завдяки своїй великій довжині як для рекламного відео, а також захопливому відеоряду та філософській темі диктора промовідео потрапило в поле зору журі «Оскара». Цифрове відео номінують на найкращий анімований короткий фільм.

Якщо ролик переможе, це не буде його першою нагородою. Раніше він отримав приз журі за анімацію на цьогорічному фестивалі коротких фільмів у Відні.

Сама гра Everything дозволяє гравцеві випробувати свої сили буквально у будь-якому вигляді. Він може бути, наприклад, окремим атомом або конусом безпеки на дорозі. Через це Everything часто називають грою, в якій є все і немає абсолютно нічого.

Автором забавки є ірландський кінорежисер і сценарист Девід О’Рейлі. Він, наприклад, займався деякими серіями мультсеріалів South Park і Adventure Time. Everything – друга гра О’Рейлі. Першим був проект Mountain, який вийшов у 2014 році і був симулятором гори.

Як такої мети у гри немає, але практично кожен мешканець готовий видати гравцеві міні-завдання. Наприклад, дерево стоїть у тіні, і йому не вистачає сонця. Самотня тварина хоче об’єднатися зі своєю зграєю, птахам потрібно летіти в теплий край. А будинок хоче знаходитися не на околиці в лісі, а в котеджному селищі неподалік.

Для виконання подібних завдань гравці можуть робити все, що завгодно. У цій грі можна взаємодіяти з усім: пов’язувати об’єкти один з одним, змінювати їхню форму і призначення, збільшувати популяцію того чи іншого виду, подорожувати між планетами тощо.

Гра Everything доступна на консолі PS4, комп’ютерах Windows та Mac.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися