Samsung Galaxy S8 виявився найдорожчим у виробництві

Samsung також придумала гучний маркетинговий хід, який повинен переконати споживачів купити Samsung Galaxy S8.

Аналітична компанія IHS Markit підрахувала, скільки грошей Samsung витрачає на випуск кожного Galaxy S8. Цифра виявилася більшою, ніж для попередніх флагманів компанії. Більш того, Samsung Galaxy S8 виявився найдорожчим смартфоном компанії.

Galaxy S8 можна повернути у магазин протягом трьох місяців

Новий флагман у виробництві коштує $307,5, й із цієї суми близько $5,9 – витрати на збирання, а решта $301,6 – вартість комплектуючих. Це на $43,34 нижче, ніж собівартість торішньої моделі Galaxy S7.

Найдорожчим компонентом Galaxy S8 виявився дисплей: вигнута 5,77-дюймова матриця Super AMOLED із захисним склом коштує $85. Чіпсет Exynos 8895 в IHS оцінили в $45. Приблизно стільки ж коштує комплект чіпів оперативної та флеш-пам’яті – $41,5. Ще одними дорогими компонентами є корпус зі склом для задньої панелі ($28,2) і модулі камер ($20,5). Акумуляторна батарея є відносно доступним компонентом – вона коштує $4,5.

S8 components

За даними IHS Markit, середня ринкова ціна 64-гігабайтної версії Samsung Galaxy S8 становить $ 720. Це майже удвічі перевищує собівартість гаджета. Але сума у $400 – це не прибуток Samsung з кожного проданого смартфона. Адже дослідження IHS Markit не охоплює витрати на маркетинг, розробку нових моделей, патентні відрахування тощо.

Samsung придумала гучний маркетинговий хід, який повинен переконати споживачів купити Samsung Galaxy S8. Цей девайс є нащадком Galaxy Note 7, який став найгучнішою історією мобільного світу минулого року. Адже тоді виробник не лише відкликав гаджети, а й блокував ті, що залишилися в користувачів.

Маркетинговий хід Samsung полягає в тому, що покупці Galaxy S8 зможуть повернути смартфон у магазин протягом трьох місяців після купівлі й отримати свої гроші назад. При цьому не потрібно буде придумувати причину для повернення. Також магазини не повинні будуть чіплятися до дрібних потертостей на корпусі.

А нещодавно відеоблогери з каналів What’s Inside і JerryRigEverything вирішили перевірити, чи вибухає Galaxy S8 так само, як Galaxy Note 7. Для цього вони спочатку розібрали смартфон, перевірили на міцність скляні панелі Gorilla Glass 5, а потім вирішили розпиляти його. Galaxy S8 хотіли розділити навпіл, але експеримент закінчився на пошкодженні акумулятора. Той небезпечно здувся і почав диміти, але не вибухнув.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я