Вас продають від 376 до 747 разів щодня рекламодавцям

Технологія торгів у реальному часі (RTB) керує майже всією онлайн-рекламою і покладається на обмін особистою інформацією без згоди користувачів. Минулого року індустрія RTB склала понад 117 мільярдів доларів.

Середній американець 747 разів на день розповсюджує свою особисту інформацію під час війни з оголошеннями в інтернеті. Для середнього громадянина ЄС це число становить 376 разів на день. За один рік у США та ЄС в інтернеті відбуваються 178 трильйонів випадків торгівлі профілями користувачів. Про це свідчать дані, надані Ірландською радою з громадянських свобод у звіті, де детально описується масштаб торгів у реальному часі.

Технологія торгів у реальному часі (RTB) керує майже всією онлайн-рекламою і покладається на обмін особистою інформацією без згоди користувачів. Минулого року індустрія RTB склала понад 117 мільярдів доларів.

Призначення ставок у режимі реального часу передбачає обмін інформацією про користувачів інтернету, і це відбувається щоразу, коли користувач потрапляє на веб-сайт, який розміщує рекламу.

Ці дані можуть бути практично будь-якими на основі таксономії аудиторії Interactive Advertising Bureau (IAB). Основні – вік, стать, місце розташування, дохід тощо.

Усі види веб-сайтів знімають відбитки пальців своїх відвідувачів — навіть благодійні організації, які лікують психічні розлади — і ці відбитки згодом можна використовувати для націлювання реклами на непов’язаних веб-сайтах.

Google володіє найбільшою рекламною мережею, яка була включена у звіт ICCL, і лише вона пропонує дані RTB 4698 компаніям тільки в США. Інші великі рекламні мережі включають Xandr, що належить Microsoft з кінця 2021 року, Verizon, PubMatic тощо.

До звіту ICCL не входять мережі Amazon або Facebook RTB, оскільки галузеві показники, які вона використала для свого звіту, не включають їхні рекламні мережі.

Ще в 2019 році Велика Британія звинуватила Google та інших гігантів рекламних технологій у свідомому порушенні закону, використовуючи RTB. На початку цього року бельгійський орган із захисту даних постановив, що практика RTB порушує GDPR, і вимагав від організацій, які співпрацюють з IAB, видалити всі дані, зібрані для RTB.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я