Samsung відкрив найбільшу фабрику смартфонів у світі

В Індії проживає 1,3 млрд людей, при цьому мобільні телефони мають лише 425 млн. Це створює величезний попит – країна стала другим найбільшим світовим виробником телефонів.

Індійська влада вже кілька років проводить політику «зроблено в Індії», і її результати особливо помітні в електроніці. Днями південнокорейський гігант Samsung відкрив у цій країні найбільший у світі завод з випуску телефонів.

Фабрика розмістилася у місті Нойда, яке є сателітом індійської столиці Делі. Вона випускатиме 120 млн смартфонів на рік та вироблятиме всі класи мобільників, з флагманами та бюджетними апаратами до $100 включно.

В Індії проживає 1,3 млрд людей, при цьому мобільні телефони мають лише 425 млн. Це створює величезний попит – країна стала другим найбільшим світовим виробником телефонів. Щороку індійський мобільний ринок зростає на 14%, і лише в 2017 на ньому продали 124 млн апаратів. За темпами росту, за даними International Data Corp, країна входить у топ-20 ринків. Вона також є другим найбільшим у світі ринком смартфонів, випередивши США та поступаючись лише Китаю.

Самі індуси більше купують середні та бюджетні апарати ціною $250 та менше. Аналітики Bloomberg Intelligence пояснюють це низьким рівнем доходів у державі. Із цієї причини Apple має проблеми з продажами своїх iPhone, більшість з яких коштують дорожче $500. Для завоювання індійського ринку компанія хотіла продавати апарати, які вже були у використанні, але у 2016 році керівництво відмовило в цьому. Індійська влада вважає, що старі смартфони Apple можуть наводнити ринок «електронними відходами». А проблема утилізації таких відходів в Індії і без того є гострою. Крім того, такий крок суперечив би стратегії підтримки місцевого виробництва, що створює робочі місця. В Apple були змушені локалізувати виробництво iPhone SE та деяких інших моделей.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я