Середа, 19 Червня, 2024

Ваша загублена USB-флешка працює на нового господаря

Половина тих, хто знаходив чужі флешки, користується ними. При цьому вони не враховують потенційну небезпеку, дізналися дослідники з Іллінойського університету в Урбані-Шампейн, які вивчали це питання.

Американські дослідники придбали 297 флешок, на які записали HTML-файли, що на вигляд нагадували звичайні старі нотатки, документи та фотоальбоми. Потім вони залишили всі накопичувачі в різних громадських місцях: лекційних залах, парковках, кафе і навчальних зонах.

З’ясувалося, що 45% флешок знайшли собі нових господарів і продовжили працювати. Експериментатори дізналися про це завдяки закодованим HTML-файлам, які при відкритті відправляли дані через інтернет на центральний комп’ютер.

Коли нові власники флешок відкривали один із файлів, у браузері вони потрапляли на сторінки, де повідомлялося, що вони стали частиною експерименту, і тепер їм необхідно заповнити анкету. Одне з питань у ній було присвячене бажанню забрати із собою чужу флешку. Багато респондентів повідомили, що таким чином хотіли дізнатися, хто справжній власник, і повернути пристрій. Однак мало хто замислювався про те, що накопичувачі могли містити серйозні віруси або шкідливі програми.

 

1 коментар

  1. Проверил бы, если ничего интересного на флешке нет, перед использованием отформатировал бы, а если есть – проверить антивирусом.

Comments are closed.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися