Смартфон Umidigi A3 пропонує незвичне рішення, як зберегти гібридний лоток та дати дві SIM-картки одночасно

Смартфон Umidigi A3 має гібридний лоток, в який можна встановити три SIM, але на місце третьої можна також поставити картку microSD.

Виробники останніми роками змушують користувачів вибирати між одночасною роботою двох SIM-карток та можливістю використовувати microSD, встановлюючи в телефони гібридний лоток, в якому є місце лише для чогось одного. Компанія Umidigi запропонувала, як вирішити цю незручність, і підготувала смартфон Umidigi A3, який зберігає гібридний лоток, але також підтримує одночасну роботу двох SIM-карток та картку microSD.

Інженери Umidigi вирішили проблему, зробивши гібридною третю SIM-картку. Смартфон Umidigi A3 має гібридний лоток, в який можна встановити три SIM, але на місце третьої можна також поставити картку microSD.

Новий Umidigi A3 відноситься до бюджетного сегмента, однак при цьому перші дві SIM-картки підтримують технологію 4G VoLTE. Девайс також отримає здвоєну камеру і дактилоскопічний датчик на задній панелі. Решта характеристик пристрою та його ціна стануть відомі цього тижня після офіційної презентації.

Для виробників смартфонів картки пам’яті є перешкодою на шляху до заробітку додаткових грошей, хоча офіційно вони озвучують інші причини. Наприклад, у Xiaomi переконують, що картки microSD змушують розробників жертвувати ємністю акумулятора, ергономікою, зовнішнім виглядом пристроїв або відмовлятися від слоту для другої SIM-картки. Матіас Дуарте, який відповідає у Google за враження від користувацького досвіду системи Android, сказав, що карток пам’яті немає, тому що вони бентежить користувачів: юзерам складно стежити, де зберігаються їхні файли.

Однак експерти переконані, що одна зі справжніх причин боротьби виробників проти карток microSD – фінансова. Вартість картки microSD на 128 ГБ складає приблизно $35, тоді як вбудовані в телефон 128 ГБ коштуватимуть від кількох сотень доларів. Наприклад, Samsung Galaxy S9 на 128 ГБ коштує $650, а цей же телефон з пам’яттю на 256 ГБ обійдеться уже в $1300.

Однією з перших подібний маркетинговий трюк почала використовувати Apple, телефони якої обмежені лише вбудованою флеш-пам’яттю. Аналітик Ніл Сайбарт у 2015 році підрахував, що гра на пам’яті iPhone додала до виторгу компанії додаткові $3 млрд за підсумками того року.

Водночас власники смартфонів з гібридними лотками змушені також робити гібрид SIM-картки та microSD. Це ризикована процедура, під час якої можна неповоротно пошкодити і SIM, і картку пам’яті. Існує також ризик пошкодити гібридний слот у телефоні. Адже необхідно акуратно вирізати з пластику чіп SIM, приклеїти його на microSD та розмістити цей гібрид у телефоні, слот в якому не розрахований на подібне.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я