Смартфони Samsung позбудуться Android – їх переведуть на Fuchsia

Участь Samsung в розробці ОС стала очевидною, коли деякий час тому вона почала вносити свій внесок в її розробку.

Два інсайдери кажуть, що Samsung замінить Android на ОС Fuchsia через кілька років. Це підтверджує травневі чутки про те, що Samsung може в майбутньому впровадити операційну систему Google Fuchsia. У той час було незрозуміло, чи планує південнокорейський гігант використовувати її як операційну систему для своїх смартфонів.

Днями інформатор Дохьюн Кім заявив, що Samsung готується попрощатися з Android і замінити цю ОС на Fuchsia. Це, швидше за все, займе кілька років, каже він. Інший відомий інсайдер Ice Universe підтверджує ці чутки.

Google працює над операційною системою Fuchsia з відкритим кодом, принаймні з 2016 року. У 2018 році очікувалося, що цю ОС випустять за три роки. Приблизно так і сталося – в кінці травня 2021 року смарт-дисплей Nest Hub першого покоління став першим продуктом, який отримав оновлення до Fuchsia.

ОС Fuchsia призначена для широкого спектру пристроїв і пропонує безліч переваг у порівнянні з Android, таких як простота оновлення. При цьому в 2017 році у Google стверджували, що новинка не замінить Android.

Згідно зі звітом Bloomberg за 2018 рік, Google розглядав можливість перенесення пристроїв Android і Chrome, включаючи смартфони Pixel, на Fuchsia. У той час мета полягала в тому, щоб це сталося протягом наступних п’яти років. У 2019 році Хіроші Локхаймер з Google вказав, що “розумний” будинок – це тільки відправна точка для нової платформи.

Участь Samsung в розробці ОС стала очевидною, коли деякий час тому вона почала вносити свій внесок в її розробку.

Плани Google щодо розширення операційної системи до більшої кількості інтелектуальних пристроїв та інших форм-факторів стали відомими, коли кілька місяців тому компанія почала публікувати оголошення про вакансії. Компанія, мабуть, також створила команду Fuchsia Devices і готується перенести операційну систему на пристрої, відмінні від Google.

Huawei також розглядає можливість впровадження цієї платформи. У 2018 році повідомлялося, що китайська компанія працює над перенесенням ОС на ігровий телефон. Власна операційна система Harmony OS також заснована на мікроядрі, як і Fuchsia.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я