Вівторок, 21 Травня, 2024

Sony додасть «розуму» будь-яким окулярам

Японський виробник Sony вирішив, що не потрібно очікувати, поки різноманітні «розумні» окуляри стануть масовими. За його ідеєю, їх варто робити зі звичайних, які отримають більше можливостей за допомогою з’ємного модуля. Останній компанія планує показати вже наступного місяця на виставці CES.

Можуль містить OLED-дисплей з діагоналлю 0,23 дюйми та роздільною здатністю у 640?400 точок. Це навіть більше, ніж мають одні з найвідоміших «розумних» окулярів – гаджет Google Glass, екран якого нараховує 640?360 пікселів. Хоча такий дисплей може здатися занадто крихітним порівняно з розмірами сучасних смартфонів, у Sony кажуть, що враження від нього будуть, ніби при перегляді 16-дюймового екрана з відстані двох метрів. Окрім цього, розробник стверджує, що його дисплей покриває 100% кольорового простору sRGB, має контраст 10 000:1 та час відгуку у 0,01 мілісекунду.

«Розумом» нового модуля є процесор ARM Cortex-A7, який часто встановлюють у носимих гаджетах. Живлення йому забезпечить батарея на 400 мА*год (дещо менше, ніж у Google Glass, який має 570 мА*год). Окрім цього, блок підтримує Bluetooth 3.0 та 802.11b/g/n, а також важить 40 грамів.

Для того щоб отримати доступ до візуальної інформації, потрібно підключити модуль до пари будь-яких звичайних окулярів. Гаджет зможе запропонувати додатки для спорту, роботи, а також розваг. І все це виводиться в невеликому додатковому «вікні», що не закриває загальний огляд. Завдяки тому, що модуль є знімним, його можна використовувати тільки тоді, коли це необхідно.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися