Стандартні додатки iPhone почнуть показувати рекламу

Раніше Apple реалізувала подібну модель реклами в App Store, дозволивши програмістам платити за рекламування свого додатка на сторінці пошуку.

Apple планує збільшити кількість реклами в своїх смартфонах. Вона уже показує оголошення в налаштуваннях айфона. Скоро вбудовану рекламу отримають додатки карт, книг та подкастів. Apple уже проводить внутрішнє тестування в картах.

Раніше Apple реалізувала подібну модель реклами в App Store, дозволивши програмістам платити за рекламування свого додатка на сторінці пошуку.

Як зазначив аналітик видання Bloomberg Марк Гурман, реклама у Картах могла б працювати так само. Компанії платили б за показ у верхній частині результатів пошуку, коли користувачі вводять певні пошукові терміни.

Гурман вважає, що Apple також могла б представити рекламу у своїх рідних додатках Podcasts і Books (подкасти та книги). Потенційно це може дозволити видавцям розміщувати рекламу в кожному додатку або платити, щоб їхній контент розміщувався вище в результатах пошуку.

Карти, Подкасти та Книги наразі працюють без реклами.

І хоча в App Store вже є реклама на вкладці «Пошук», Гурман очікує, що Apple розширить рекламу на вкладку «Сьогодні» та сторінки завантаження програм.

Гурман також згадує про потенціал реклами на Apple TV Plus і каже, що компанія може створити недорогий тариф із рекламою. Конкуренти Netflix і Disney Plus планують зробити те саме до кінця цього року. Прямо зараз Apple TV Plus пропонує лише тариф 4,99 доларів США на місяць без реклами (хоча він почав показувати рекламу під час деяких прямих трансляцій).

Apple вперше представила рекламу в App Store у 2016 році, а також відображає програми в своїх додатках Stocks і News. У вересні минулого року компанія почала запитувати користувачів, чи хочуть вони ввімкнути персоналізовану рекламу, яка з’являється в цих додатках.

Рішення Apple відкрити більше рекламних місць у своєму App Store — і, можливо, на Картах, Подкастах і Книгах — може означати, що Apple прагне ще більше розширити свій рекламний бізнес. У травні звіт Insider показав, що Едді Кью, старший віце-президент Apple із послуг, планує реструктуризувати сервісний бізнес Apple, щоб приділити більше уваги потоковому відео та рекламі. Підрозділ послуг Apple, який включає рекламу та різноманітні підписки, отримав 12-відсоткове збільшення доходу в минулому кварталі.

Смартфони Xiaomi уже кілька років показують рекламу в багатьох стандартних додатках та інщих місцях прошивки. Їхню прошивку MIUI смартфонів Xiaomi користувачі жартома називають ADUI (від слова advertisement – реклама). Адже ці гаджети показують рекламу навіть у налаштуваннях смартфона. Подібну практику влітку 2020 року перейняла Samsung, але згодом компанія пообіцяла прибрати рекламу у вбудованих додатках.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я