П’ятниця, 14 Червня, 2024

Telegram став платним – що юзери отримають за $5 на місяць

Один з найпопулярніших в Україні месенджерів запустив платну підписку. Telegram Premium коштує $5 на місяць і запропонує додаткові функції. Ось які опції запропонує платна програма порівняно з безкоштовною.

Поки що підписка пропонується в форматі закритого бета-тестування для пристроїв iOS і її фінальне майбутнє поки невідоме.

Одна з найважливіших функцій, доступних для безкоштовних користувачів, була розширена в Telegram Premium. Користувачі преміум-класу можуть приєднатися до 1000 каналів. Крім того, для папок, створених для груп і каналів, цей ліміт тепер збільшено до 20. Безкоштовний користувач Telegram може закріпити максимум 5 каналів/чатів, але цей ліміт збільшився на 10 для користувачів Premium.

Користувачі Telegram добре знають, що безкоштовно можна завантажувати файли розміром максимум 2 ГБ. Однак цей ліміт подвоїли для користувачів Premium. Користувачі преміум-класу можуть завантажувати файли розміром до 4 Гб. Крім того, обмеження швидкості завантаження/завантаження відсутнє для користувачів Premium.

І одна з найкорисніших функцій Telegram Premium — це перетворення голосу в текст. Завдяки цій функції не потрібно слухати надіслані вам голосові повідомлення. Вони транскрибуються за допомогою штучного інтелекту – щось подібне уже пропонує WhatsApp. А безкоштовні користувачі можуть просто відучити своїх співрозмовників надсилати голосові повідомлення.

Останнім часом у Telegram засилля реклами і користувачі Premium зможуть повернутися в минуле, користуючись месенджером без реклами.

Інші функції призначені для того, щоб користувачі Premium відчували себе особливими. Реакції на повідомлення будуть відображатися спеціальною анімацією. Крім того, поруч із іменем профілю буде спеціальний значок, тож кожен співрозмовник знатиме, що у користувача преміум.

Юзери платної підписки також зможуть використовувати ексклюзивні наклейки, які щомісяця оновлюватимуться спеціальними для пакетами стікерів.

У підписці також будуть доступні спеціальні інструменти для користувачів Premium. Для розширеного керування чатом можна редагувати папку за замовчуванням, автоматично приховувати нові чати та автоматично архівувати відповідно до побажань.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися