Вівторок, 16 Липня, 2024

Ця клавіатура має тачпад під кнопками – він займає 76% її площі

Площа тачпаду з невідомих причин вважається показником зручності. І якщо для вас цей параметр також важливий, вам стане цікавою клавіатура Fusion Keyboard 2.0. Її розробники розмістили тачпад під кнопками, що дозволило збільшити тачпад до 76%  площі клавіатури.

Fusion Keyboard 2.0 не перша у своєму роді. Її родовід почався ще в 2015 році, коли було представлено клавіатуру Moky – пристрій, створений однойменним корейським стартапом. Він використовував інфрачервоні оптичні датчики, щоб перенести функціональність трекпада в зону своїх клавіш.

Це проклало шлях для першої версії клавіатури Fusion Keyboard, у якій оптичні датчики були замінені на ємнісні. Це також підводить нас до Fusion Keyboard 2.0, створеної перейменованою компанією Mokibo.

Як і його безпосередній попередник, Fusion Keyboard 2.0 має ємнісні датчики в розділі клавіш посередині клавіатури. Однак, займаючи 76% загальної площі клавіатури, цей розділ значно більший, ніж у попередній моделі.

Трекпад займає 76% клавіатури, що робить Fusion Keyboard 2.0 на 40% меншою за більшість інших компактних Bluetooth-клавіатур.

Користувачі друкують так само, як і на будь-якій іншій клавіатурі. Щоб використати трекпад, як-от гортання, прокручування та клацання, вони просто ковзають і натискають пальцями на клавіші області трекпада. Юзери навіть можуть виконувати функції мультитач, такі як масштабування двома пальцями.

Важливо, що клавіатура автоматично перемикається в режим трекпада, як тільки виявляє будь-які рухи трекпада, і повертається в режим введення, коли відновлюються звичайні натискання клавіш. Ручні перемикання не потрібні.

Інші покращення в порівнянні з оригінальною клавіатурою Fusion включають краще відчуття натискання клавіш, міцнішу кришку та вибір двох кольорів (чорного або білого).

Клавіатура Fusion Keyboard 2.0 сумісна з поширеними операційними системами, такими як macOS, iOS, Windows і Android, а також має захисну кришку, яка відкидається, щоб служити підставкою для підключеного планшета або смартфона. Як додатковий бонус, клавіатуру можна підключити до трьох пристроїв одночасно, перемикаючись між ними за допомогою натискання двох клавіш.

Стверджується, що однієї 2-годинної зарядки літієвої батареї пристрою вистачить до 60 годин використання.

Якщо ви зацікавлені в придбанні такого для себе, Fusion Keyboard 2.0 наразі є предметом кампанії на Kickstarter. Клавіатура пропонується в трьох версіях: модель універсального розміру (попереднє замовлення 89 доларів США/139 доларів США в роздріб), 11-дюймова модель для iPad Pro (попереднє замовлення 99 доларів США/159 доларів США в роздріб) і 12,9-дюймова модель для iPad Pro (попереднє замовлення 105 доларів США/169 доларів США в роздріб). Їх вага коливається від заявлених 340 до 650 грамів.

Якщо припустити, що все піде за планом, Fusion Keyboard 2.0 має надійти замовникам пізніше цього місяця.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися