Середа, 29 Травня, 2024

У Galaxy S21 при вийманні SIM-карти можна пошкодити мікрофон

Користувачі свіжого флагмана Galaxy S21 помітили особливість його дизайну, яка може призвести до поломки при вийманні лотка SIM-карти. Вона стосується усіх трьох моделей: Galaxy S21, Galaxy S21+ та Galaxy S21 Ultra. У них лоток розміщений в одному місці.

Якщо в лінійці Galaxy S20 лоток SIM-карти розміщувався вгорі, то у Galaxy S21 інженери перенесли його в нижню частину. На нижній грані вже знаходяться роз’єм USB Type-C, мікрофон та динамік гучномовця.

Дизайнери розмістили лоток SIM-картки таким чином, що отвір мікрофону та отвір для скріпки виймання лотка знаходяться симетрично. Однак це несе ризик, оскільки користувач може переплутати отвір та вставити скріпку в отвір мікрофону, пошкодивши його.

Samsung передбачала таку можливість, і при розпаковці Galaxy S21 користувачів зустрічає наклейка, яка попереджає про необхідність вставляти скріпку в правильний отвір.

Історія показує, що користувачі легко знаходять дизайнерські прорахунки та ламають свої апарати. Можна згадати Galaxy Note 5, стилус якого, як виявилося, можна вставити у призначений для нього слот будь-яким кінцем. Однак якщо вставити стилус неправильним кінцем, його не можна вийняти не зламавши телефон. В попередніх моделях Galaxy Note такої проблеми не було, так як вони мали інший дизайн стилусу. Знову ж таки, в інструкції до Galaxy Note 5 було вказано, що стилус потрібно вставляти лише правильною стороною.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися