У Galaxy S21 при вийманні SIM-карти можна пошкодити мікрофон

Історія показує, що користувачі легко знаходять дизайнерські прорахунки та ламають свої апарати

Користувачі свіжого флагмана Galaxy S21 помітили особливість його дизайну, яка може призвести до поломки при вийманні лотка SIM-карти. Вона стосується усіх трьох моделей: Galaxy S21, Galaxy S21+ та Galaxy S21 Ultra. У них лоток розміщений в одному місці.

Якщо в лінійці Galaxy S20 лоток SIM-карти розміщувався вгорі, то у Galaxy S21 інженери перенесли його в нижню частину. На нижній грані вже знаходяться роз’єм USB Type-C, мікрофон та динамік гучномовця.

Дизайнери розмістили лоток SIM-картки таким чином, що отвір мікрофону та отвір для скріпки виймання лотка знаходяться симетрично. Однак це несе ризик, оскільки користувач може переплутати отвір та вставити скріпку в отвір мікрофону, пошкодивши його.

Samsung передбачала таку можливість, і при розпаковці Galaxy S21 користувачів зустрічає наклейка, яка попереджає про необхідність вставляти скріпку в правильний отвір.

Історія показує, що користувачі легко знаходять дизайнерські прорахунки та ламають свої апарати. Можна згадати Galaxy Note 5, стилус якого, як виявилося, можна вставити у призначений для нього слот будь-яким кінцем. Однак якщо вставити стилус неправильним кінцем, його не можна вийняти не зламавши телефон. В попередніх моделях Galaxy Note такої проблеми не було, так як вони мали інший дизайн стилусу. Знову ж таки, в інструкції до Galaxy Note 5 було вказано, що стилус потрібно вставляти лише правильною стороною.