Четвер, 29 Лютого, 2024

У київському метро з’явився мобільний інтернет

З 10 липня у столичній підземці можна користуватися бездротовим доступом до Всесвітньої мережі. Ні, це не Wi-Fi – це технологія  GPRS. Щоправда, мобільний інтернет є тільки на станціях «Політехнічний інститут» та «Вокзальна», а також перегоні між ними. І поки в тестовому режимі. Першою тести почала МТС, а з минулого тижня до неї приєдналися й інші оператори. Ми ж вирішили дізнатися, наскільки якісною є ця послуга, і проїхалися для цього в метро.

І на «Політехнічному інституті», і на «Вокзальній» якість сигналу висока, а підключення до мобільного інтернету відбувається без проблем. Вийти в мережу можна з будь-якої точки цих станцій – і з платформ, і з центрального залу. Виняток становлять лише ескалатори, де під’єднатися нам не вдалося. Але на них традиційно для багатьох станцій покриття або нема зовсім, або воно дуже слабке.

Якість сигналу на «Політехнічному інституті»

Швидкість завантаження сторінок та оновлення сторінок на станціях не відрізняється від  «поверхневої». GPRS-інтернет – річ досить примхлива. Навіть на вулиці він іноді може відмовлятися працювати. Але на станціях жодних збоїв не було. Навіть одночасне відкриття та оновлення п’яти сторінок проблем не викликало, відбувалося це з такою ж швидкістю, як і нагорі.

Якість сигналу на «Вокзальній»

А ось у перегоні швидкість значно впала. Проте і тут користуватися інтернетом можна досить комфортно, головне – не робити одразу багато запитів. Що цікаво, покриття ловить навіть за «Вокзальною» в напрямку «Театральної» – десь секунд 20 після станції сигнал від неї ще доходить.

В перегоні якість сигналу дещо впала, сторінки вантажилися повільніше, хоча телефон показував таку ж якість покриття мережі, як і на станціях.

Якщо ж така якість інтернету буде й після його впровадження на всіх підземних станціях і перегонах, то при поїздках в метро у пасажирів з’явиться ще один «таймкілер». Тобто можливість цікаво згаяти час.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися