Понеділок, 24 Червня, 2024

У відеокарт GeForce зменшується продуктивність після встановлення оновлення Windows 11 2022

Деякі користувачі відеокарт Nvidia GeForce помічають серйозні проблеми з продуктивністю після встановлення свіжого оновлення Windows 11 2022 (воно ж Windows 11 22H2). Його Microsoft опублікувала цього місяця. Проблеми з продуктивністю охоплюють «заїкання» картинки, непостійну частоту кадрів і сповільнення навіть на швидких ПК із сучасними компонентами.

Причиною падіння графічної продуктивності є зменшення навантаження на центральний процесор, який готує дані для відеокарти. В деяких випадках навантаженість процесора в іграх падає з 80% до 5%.

Nvidia каже, що проблема викликана деякими новими функціями налагодження графіки Windows, які ввімкнено помилково. Компанія публічно визнала проблему та випустила нову бета-версію пакета програмного забезпечення GeForce Experience. Вона має повернути продуктивність до початкового рівня. Завантажити свіжу версію пакету можна за посиланням https://t.co/ifYtZgddOv.

Це означає, що проблема полягає в додатковому програмному забезпеченні Nvidia, а не в самих драйверах GeForce. Якщо ви інсталювали драйвери без програмного забезпечення GeForce Experience, можливо, ви не постраждаєте.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися