Вівторок, 25 Червня, 2024

Українці змусили Президента роздумувати над забороною 5G в Україні

На сайті Президента України з’явилася петиція з вимогою заборонити впровадження в Україні технології п’ятого покоління стільникового зв’язку. Автори петиції вважають, що 5G має вкрай негативний вплив на здоров’я. Документ уже набрав понад 25 тисяч голосів, що змушує Зеленського його розглянути.

«Без клінічно підтвердженої доказової бази з безпеки даного виду зв’язку просимо не вводити його в нашій країні!» – йдеться в петиції. Прохання про заборону 5G в Україні створила користувачка Юліана Гордій 7 квітня 2020 року.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram: https://t.me/techtodayua

Процитована фраза є повним текстом петиції, авторка не наводить якихось інших аргументів за заборону 5G у нашій державі.

Кількома місяцями раніше у Британії почали за $350 продавати USB-пристрій 5GBioShield, який начебто захищає від випромінювання 5G. Девайс навіть рекомендували чиновники дорадчого комітету з 5G міста Гластонбері – у цьому місті останнім часом підпалювали стільникові вежі 5G. Девайс рекламували як «квантову голографічну каталітичну технологію». Однак насправді пристрій є флешкою обсягом 128 МБ. Журналісти BBC News підрахували, що роздрібна ціна такої флешки становить близько $6.

Точних причин, чому деякі люди з усіх бездротових технологій зв’язку вважають небезпечною саме 5G, невідомо. За однією з версій, винний збіг обставин – у 2019-2020 роках у країнах почалося активне розгортання 5G. У цей же період світ потрапив на глобальний карантин через пандемію коронавірусу COVID-19. Деякі блогери пов’язали ці дві події причинно-наслідковим зв’язком, оскільки подібний контент набирає мільйони переглядів.

Пам’ятайте: від радіохвиль захистить будь-який глибокий погріб. А ще він буде корисним для тривалого зберігання продуктів.

Дослідження показують, що 5G випромінює, як 3G, 4G та Wi-Fi, і менше за мікрохвильовку. Розслідування щодо випромінювання 5G в Австралії почали після зростання невдоволення та масових протестів проти цього покоління зв’язку через його згубний вплив на здоров’я.

Настання ери 5G не буде простим черговим поліпшенням технологічних можливостей. Зв’язок п’ятого покоління стане причиною радикальних змін у житті та роботі людей. Аналітики IDC вважають, що 5G спричинить третю інтернет-революцію.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися